Nasz hit lata to pieluszki do pływania!

Wielorazowe pieluszki do pływania – jeszcze kilka lat temu mało kto wiedział o ich istnieniu. Obecnie to niepodważalny hit naszego sklepu! Pieluszki do pływania najlepiej sprzedają się oczywiście w okresie letnim, jednak regularnie wysyłamy je również w ciągu pozostałej części roku do tych rodziców, którzy chodzą ze swoimi pociechami na basen.

Co wpływa na ich popularność? Otóż jest kilka niepodważalnych argumentów, które świadczą o wyższości tych pieluszek nad zwykłą jednorazówką do pływania. Zachęcamy Was do zapoznania się z naszą opinią, a o tym, który z powodów jest najważniejszy – zdecydujcie sami!

Cena pieluszek do pływania

Dla wielu to podstawa do decyzji o zakupie. W naszym sklepie pieluszki kosztują od 40,00 do 60,00 zł. Biorąc pod uwagę fakt, że cena jednorazówek basenowych waha się w granicach 2,5 zł, to w najdroższej wersji koszt wielorazówki zwróci się już po 24 użyciach. Taki scenariusz będzie prawdziwy, jeśli zaopatrzysz się w pieluszki wcześniej, bo na basenie lub bezpośrednio nad wodą cena jednorazówki rośnie nawet do 6 zł.

Zwróć zatem uwagę, że lato trwa dłużej niż 24 dni, a ponadto pieluszki możesz użyć też jesienią na basenie, gdy twój maluch pokocha pływanie.

Pamiętaj o wygodzie

Close Parent pieluszka do pływaniaKto z Was używa jednorazowych kostiumów kąpielowych, ręka w górę? Nikt? No właśnie, przecież byłoby to zupełnie niepraktyczne i mało wygodne. Za każdym razem trzeba by sprawdzić czy mamy jeszcze jeden w zapasie, w przeciwnym razie czekałaby nas kolejna wyprawa do sklepu. Szczególnie latem, kiedy kąpiemy się nawet kilka razy dziennie, lub siedzimy parę godzin w ogródkowym basenie. Z Twoim maluszkiem jest podobnie – jedna wielorazowa pieluszka do pływania to jego kostium kąpielowy, który jest zawsze pod ręką, szybko schnie, a do tego pełni jeszcze funkcje pieluszki, czyli chłonie nieczystości i nie pozwala im przedostać się na zewnątrz.

Zdrowie i bezpieczeństwo

Jednorazowe majteczki do pływania, tak jak zwykły pampers, to wciąż zlepek niezdrowych, chemicznych substancji, które mogą dać się we znaki nad wodą podczas dłuższej zabawy na brzegu. Brak reakcji w odpowiednim czasie może skończyć się odparzeniem lub w przypadku chłopców – przegrzaniem jąderek.

Kąpielowa wielorazówka wykonana jest z kilku warstw: zewnętrzna to materiał używany do szycia strojów kąpielowych, wewnętrzna, to w zależności od producenta: włókna kokosowe, bambusowe lub frotte. Te materiały dość szybko wysychają, co znacznie poprawia komfort ich użytkowników :) Maluszek może nosić taką pieluszkę nawet kilka godzin, pod warunkiem, że co jakiś czas przepłuczesz ją pod bieżącą wodą, aby pozbyć się nieczystości.

Niektóre wielorazówki mają jeszcze jedną bardzo ważną i cenioną przez rodziców cechę – chronią przed szkodliwymi promieniami UV. A jeśli do kompletu dobierzesz koszulkę wykonaną z podobnego materiału, możesz mieć pewność, że maluch jest właściwie chroniony.

Warto też zwrócić uwagę, iż jednorazówka bardzo szybko „nabiera wody”. Pęcznieje i robi się o wiele cięższa i działa jak balast, co często wpływa na jakość zabawy malucha.

Konkurs grovia blog

Wygląd

W tym aspekcie nikogo chyba nie musimy przekonywać. Wystarczy obejrzeć naszą galerię poniżej :)

Pieluszki do pływania Close Parent

To model dla tych, którym często zdarzają się „wpadki” :) Szczelne gumki w pasie i na udach w 100% zatrzymają nieczystości na miejscu. W tym sezonie doczekaliśmy się sześciu nowych wzorków wraz z koszulkami do kompletu. Te koszulki skutecznie chronią wrażliwe miejsca przed promieniowaniem UV, a więcej informacji ta ten temat znajdziecie w opisie koszulki do pływania w Naszym sklepie – bobomio.pl.

CloseParent - pieluszki do pływania

Pieluszki do pływania Grovia

To zupełna nowość tego lata! Do tej pory producent oferował nam wysokiej klasy pieluchy ekologiczne, dlatego tak bardzo cieszy nas, że możemy zaprezentować Wam również wersję do pływania. „Kąpielówki” Grovia najbardziej ze wszystkich przypominają zwykłe pieluszki, ale wykonane są z materiału, który zapewni maluchowi wysoki komfort zarówno na plaży jak i na basenie. Obecnie dostępne są w czterech wzorkach.

Pieluszki do pływania Grovia

 

Pieluszki do pływania Bambino Mio

Mają fason, który trudno odróżnić od zwykłych kąpielówek, ale zapewniamy Was, że bardzo solidnie pełnią funkcję pieluszki:) Wakacyjne wzorki naprawdę świetnie prezentują się na plaży i rzeczywiście klientki najchętniej kupują je w okresie wakacji.

Pieluszki do pływania Bambino Mio

Pieluszki i koszulki do pływania Lassig

To również nowość w naszym sklepie. Produkty tak bardzo spodobały się klientom, że ekspresowo znikają z półek naszego magazynu! Koszulki i majteczki nie mają szwów i są niezwykle wygodne. Materiały zapewniają ochronę przeciwsłoneczną UPV 50+, szybko schną, a wkładka kąpielówek w innowacyjny sposób odprowadza wilgoć w jednym kierunku. Dla dziewczynek są nawet dostępne piękne kostiumy dwu- i jednoczęściowe, oczywiście z wkładem chłonnym :) Poniżej przedstawiamy wam wybrane wzorki i kolory tej niezwykłej kolekcji.

Pieluszki i koszulki do pływania Lassig

Poprzedni post
otulacz Pinknomore ze sklepu Bobomio

Jaki otulacz wybrać dla noworodka?

Jakiś czas temu w Dzień Dobry TVN pokazano materiał na temat otulaczy dla noworodków i ... Read more

Następny post

Summer Nocnik Step by Step 3w1 Pink

Summer Nocnik Step by Step 3w1 Pink firmy Summer Ten 3 stopniowy nocnik rośnie wraz ... Read more