B.Toys – zaskakują kolorem, kształtem i dźwiękiem

Czy plastikowe zabawki mogą konkurować z drewnianymi odpowiednikami, którymi tak zachwycamy się na co dzień? Do niedawna wydawało mi się to raczej niemożliwe, a jednak… Odkąd zobaczyłam całą ofertę kanadyjskich zabawek B.Toys i poznałam motto tej marki, musiałam zmienić zdanie.

Zabawki B.Toys dopiero od kilku miesięcy są w ofercie naszego sklepu. Zaczynaliśmy od kilku wybranych pozycji, ale dumnie możemy pochwalić się już dość szeroką ofertą. Każdy produkt, który dodajemy do sklepu, niemal od razu znajduje swoich fanów. Co takiego niezwykłego mają w sobie te zabawki?

Takie są zabawki B.Toys

Motto producenta brzmi – „Bądź sobą”. Trochę oklepane, ale mi osobiście pasuje. Zawsze uważałam, że bez względu na to jacy jesteśmy, powinniśmy pozostać wierni swoim przekonaniom. Może dlatego tak mi się spodobało :) Te zabawki po prostu inspirują indywidualność! Zaskakują kolorami, kształtami, funkcjami i dźwiękami. Rozwijają i stymulują zmysły. Pobudzają dziecięcą wyobraźnię i wyzwalają kreatywność. Niemal każda zabawka, którą miałam w ręku, zachęcała mnie do bliższego poznania i wypróbowania. Widząc zabawki B.Toys człowiek naprawdę ma ochotę na zabawę i to jest właśnie niesamowite.

gryzak z piłeczkami stymulującymiB.Toys dba o środowisko

Producent tych zabawek nie ukrywa swoich przekonań. Pokazuje nam, że warto dbać o planetę, korzystać z recyklingu i nie zaśmiecać środowiska. Jak? Polecam przyjrzeć się opakowaniom. Są zredukowane do minimum, a co najważniejsze wyprodukowane z surowców wtórnych. To jednak wcale nie znaczy, że wyglądają skromnie czy nieciekawie. Wprost przeciwnie! Zabawki są pakowane w wygodne słoje, pojemniki i torby, których z przyjemnością się używa. To z pewnością zamierzony zabieg – w końcu praktycznych i ładnych rzeczy się nie wyrzuca.

Tekturowe opakowania mają jeszcze jedną zaletę – są bardzo „prezentowe”. Nie wymagają już dodatkowych pudełek do pakowania, (które zwykle i tak lądują w śmietniku), a w dodatku posiadają przywieszki podarunkowe i książeczki tematyczne. A wszystko wydrukowane na papierze z odzysku za pomocą tuszu na bazie soi.

Plastikowe, ale zdrowe

Same zabawki także powstały ze starannie dobranych surowców. Nie zawierają flatanów ani tiofenolu. Są po prostu nietoksyczne, czyli zdrowe dla dzieci. Ale czy dzieci interesuje to, z czego zabawka jest zrobiona? Jasne, że nie. One dostrzegają inne zalety. Zabawki są kolorowe, przyjemne w dotyku, a gdy wylądują w buzi, nie kaleczą dziąseł.

Czy wymieniłam już wszystkie zalety zabawek Borys? Oczywiście, że nie, bo moim zdaniem każdą należałoby opisać indywidualnie. Każda zaskakuje, czym innym i właśnie to jest niesamowite. Polecam Wam małą galerię poniżej. Jeśli nie przekonałam Was w tekście, to na pewno zdjęcia zachęcą do bliższego poznania B.Toys’ów.

zestaw do robienia biżuterii

mini pianino B.Toys

szumiący i świecący wieloryb B.Toys

pulpit dyrygenta orkiestry B.Toys

drewniana kostka edukacyjna B.Toys

mata piankowa B.Toys

kula sensoryczna B.Toys

 

Poprzedni post

Miętowa wyprawka - inspiracje

Kompletowanie wyprawki jest bardzo przyjemnym zajęciem. Mam to już za sobą, ale pamiętam, że każda ... Read more

Następny post

Kiedy szykować wyprawkę dla noworodka?

Chwilę po tym, jak dowiadujesz się, że zostaniesz mamą, z pewnością w głowie zaczynają rodzić ... Read more