Butelka szklana cafe cap

Butelka szklana cafe cap 350 ml Lapis

Totalna nowość! Teraz, dzięki specjalnemu zamknięciu, z butelki szklanej Life Factory możesz pic także gorące napoje! Świetnie sprawdzi się w chłodne dni, w drodze do pracy lub na spacerze. Utrzymanie odpowiedniej temperatury napoju zapewnia piankowy rękaw izolacyjny,  który będzie trzymał ciepło około godziny. Sprytna nakrętka otwierana jest jedną ręką, więc łatwo poradzisz sobie z nią nawet w samochodzie.

Nakrętkę możesz wymienić i używać butelki do innych celów – na fitness, do przechowywania przekąsek, jako bidon dla dzieci itp.

Butelki szklane od Life Factory już na stałe wpisały się do flagowych produktów naszego sklepu. Idealnie sprawdzają się zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych. Dużym mogą służyć na treningu czy w podróży, małym – do jedzienia lub picia (tu wszystko zależy od wybranego smoczka).

Szkło zapewnia smaczną zawartość która nie przesiąknęła zapachem i smakiem plastiku. Silikonowy rękaw chroni przed ślizganiem się w dłoni no i jest niezwykle uroczy. To właśnie dzięki niemu mamy do zaoferowania kilka bardzo ciekawych nowości tej firmy. Są to szklane butelki z różnymi wzorami i odcieniami silikonowej obwódki.

Sprawdźcie nasze nowe propocycje kolorystyczne!

 

 

Poprzedni post

Ciepłe kocyki dla dzieci - na co zwrócić uwagę przy ich wyborze

Dobra książka, gorąca herbata z cytryną i ciepły koc – o tym marzy niejedna mama ... Read more

Następny post

Organizer do wózka

Organizer do wózka Heather Grey - szary Wychodząc na rodzinny spacer nie zawsze chcemy zabrać ... Read more