Nowość! Twistshake – Butelka antykolkowa

Butelka antykolkowa Twistshake

W butelce antykolkowej Twistshake specjalny sitko-mikser pozwala idealnie wymieszać mleko, dzięki czemu nie powstają grudki, a system Twistflow zmniejsza prawdopodobieństwo pojawienia się kolki. Do zestawu dołączone są także antykolkowy smoczek oraz pojemnik na mleko lub przekąski.

Elastyczna i miękka końcówka smoczka przypomina brodawkę mamy i pozwala by mleko płynęło tak jak podczas naturalnego ssania z piersi. Butelka ma szeroki wlot, co z pewnością ułatwi wsypywanie mleka i późniejsze mycie. Jej kształt dostosowany jest do małych rączek dziecka, a materiał z którego została wykonana sprawia, że mleko dłużej pozostanie ciepłe i smaczne.

Butelka Twistshake nadaje się również do podawania soków owocowych z drobinkami owoców. Sitko zatrzyma wszystkie kawałki i zapobiegnie zatkaniu się smoczka.

Zestaw Twistshake zawiera butelkę, sitko-mikser, smoczek, zamykany pojemnik na mleko modyfikowane lub przekąski oraz pokrywkę butelki.

Możesz wybrać butelkę o pojemności 180 ml, 260 ml lub 330 ml. Zestaw można powiększyć o dodatkowe pojemniczki, a dzięki czterem rozmiarom smoczków buteleczka posłuży dziecku przez cały okres karmienia.

 

Poprzedni post

Zapraszamy na kolejne promocje na koniec lata!

Zapraszamy Was na kolejne promocje z okazji końca lata. I znowu będziecie mogli połączyć swoje kupony ... Read more

Następny post

Książka "O Wilku, który trafił do Baśniowego Lasu"

O Wilku, który trafił do Baśniowego Lasu - Orianne Lallemand Seria Przygody Wilka jest przeznaczona dla dzieci ... Read more